PROJEKT EDUKACYJNY- Klasa 2a i 2b- "Wkręceni w czytanie"

Założeniem tego projektu edukacyjnego było popularyzowanie czytelnictwa oraz wdrożenie najmłodszych uczniów do częstych kontaktów z książką i przygotowanie ich do samodzielnego czytania. Celem projektu była promocja książki i biblioteki szkolnej. Uczniowie założyli dzienniczki czytelnicze, w których wykonują ilustracje do przeczytanych książek, zapisują  tytuły i autorów swoich ulubionych książek. Tytuły książek wykorzystanych w trakcie projektu: seria "Detektyw Pozytywka" Grzegorz Kasdepke, "Dzieci z Bullerbyn"- Astrid Lindgren, książki z serii "Czytam sobie", "Krówka Modnisia", "A gdzie kurka" Wioletta Piasecka.

Opiekunowie projektu- wychowawcy-  p. Aleksandra Kała- Kowalczyk,p.  Marzena Palacz