Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE, NAUCZYCIELE I PRACOWNICY OBSŁUGI

Z dniem 01.09.2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny. Rozpoczynamy go w dobie pandemii COVID-19 z zachowaniem reżimu sanitarnego zgodnie z wytycznymi GIS, MEN i MZ w dwóch przedziałach czasowych 9:00 (klasy I-IV) i 10:00 klasy (V-VIII).

Jeśli będzie pogoda sprzyjająca rozpoczniemy go na boisku, w przeciwnym razie wychowawcy spotkają się ze swoimi klasami w salach lekcyjnych. Aby ograniczyć kontakt z osobami trzecimi do budynku szkoły wchodzą tylko uczniowie bez rodziców. Wyjątkiem będą rodzice uczniów klas I, którzy będą mogli wejść do wyznaczonej sali razem ze swoim dzieckiem. Ze względu na zagrożenie epidemiczne prosimy jednak, aby dzieciom towarzyszył jeden rodzic.

Rodzice i uczniowie muszą zabezpieczyć nos i usta (maseczka bądź przyłbica) oraz zachować dystans społeczny.

W dniu 01 września dzieci dojeżdżające będą miały zorganizowany przywóz wg harmonogramu, który zostanie umieszczony na stronie szkoły sp1krzepice.szkolnastrona.pl oraz stronie facebooka

PLAN NA WYPADEK NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY

Dzieci spotykają się z wychowawcami w salach na stałe przydzielonych im w okresie pandemii

Godz. 9:00

Klasa Ia sala nr 4

Klasa Ib sala nr 5

Klasa IIa sala nr 2

Klasa IIb sala nr 8

Klasa IIIa sala nr 3

Klasa IIIb sala nr 0

Klasa IVa sala polonistyczna (parter budynku gimnazjum)

Klasa IVb sala językowa (parter budynku gimnazjum)

Klasy Ia, Ib, IIa, IIIa wchodzą wejściem bocznym starej szkoły ( od strony łazienek ).

Klasa IIb, IIIb wchodzą wejściem głównym starej szkoły.

Klasa IVa, IVb wchodzą wejściem do amfiteatru (wejście boczne gdzie znajduje się dyspenser do dezynfekcji) i kierują się przejściem do budynku gimnazjum na parter (w budynku gimnazjum na lewo)

Godz. 10:00

Klasa V sala historyczna (amfiteatr)

Klasa VIII b sala matematyczna (amfiteatr)