Jurajski Festiwal Piosenki "Mój ulubiony przebój" - Kłobuck 2017

I miejsce dla Ewy Wolskiej

Impreza w tym roku zgromadziła ponad pół setki uczestników. Rywalizacja młodych adeptów sztuki estradowej odbywała się z podziałem na trzy kategorie wiekowe – na deskach sceny MOK-u śpiewali więc uczniowie klas od 1 -3, osobno  4-6-klasiści i w ostatniej kategorii uczniowie klas 7 wraz z gimnazjalistami. Ocenę ich umiejętności prowadziło fachowe jury złożone z trojga muzyków: Pauliny Zarzyckiej z Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, Sylwii Majchrzak i Wojciecha Królikowskiego. Naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Kowalczyk, Ewa Wolska, Daria Leszcz, Natasza Deloch i Wiktoria Fajer.  Na najwyższym stopniu podium najmłodszej kategorii wiekowej  stanęła uczennica naszej szkoły - Ewa Wolska. Ewa zaśpiewała piosenkę pt. "Żabie kroki". Gratulujemy Ewie.