Koncert dla Tomka

Charytatywny koncert dla chorego kolegi

11 stycznia 2017 roku koleżanki, koledzy z klas czwartych, członkowie zespołu Wiolinki i Koła Teatralnego "Bajduś"wraz z opiekunami zorganizowali koncert połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie i rehabilitację chorego kolegi Tomka Rokosy. Koncert był zorganizowany spontanicznie, ale przy ogromnym zaangażowaniu uczniów naszej szkoły. W zbiórkę pieniędzy włączyli się również dyrekcja,nauczyciele i pracownicy naszej szkoły oraz społeczność gimnazjum. Na wysokości zadania stanęli również rodzice naszych uczniów i wszyscy przybyli na koncert goście , czego dowodem jest zebrana kwota pieniężna. Cała uroczystość została zarejestrowana przez rodzica uczennicy klasy pierwszej pana Leszka Sulowskiego. Film z koncertu przesłaliśmy Tomkowi przebywajacemu w szpitalu. Koncert był niezwykle wzruszający. Dziękujemy wszystkim za przybycie i okazane serce.