II EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ MASTER OF ENGLISH"

Dnia 10 kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przystajni odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego „Master of English” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Przystajń. W konkursie uczestniczyło 13 uczniów ze szkół z terenu powiatu kłobuckiego. Nasza szkole reprezetnowały dwie uczennice klasy 8: Lena Patrzyk i Natalia Kiełbasa.

III miejsce zajęła Natalia Kiełbasa (SP w Krzepicach – nauczyciel przygotowujący p. Agata Łukasik)
Gratulujemy laureatom jak również pozostałym uczestnikom konkursu, którzy wykazali się także ogromną wiedzą oraz umiejętnościami.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Wójta Gminy Przystajń.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!