TARGI EDUKACYJNE

12 marca w naszej szkole odbyły się po raz kolejny Targi Edukacyjne. W tym roku honorowy patronat nad wydarzeniem objął wiceminister edukacji Henryk Kiepura na zaproszenie dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzepicach Gabrieli Kluby. Gościem z ramienia władz samorządowych Krzepic był wiceburmistrz Mirosław Łukasik.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas ósmych i siódmych, ze szkół gminy Krzepice, Opatów oraz prezentujący swoją ofertę edukacyjną przedstawiciele szkół ponadpodstawowych z Kłobucka, Krzepic, Częstochowy, Olesna i Brynka.

Celem targów jest przygotowanie uczniów do świadomego wyboru drogi dalszego kształcenia. Dla szkół średnich to dobra okazja do zaprezentowania swoich atutów i pozyskania nowych uczniów.

Nagłośnienie, relacja i montaż Młodzi Aktywni